Без категорії, Новини

Бавовна – комфорт в одязі!

хлопок

Бавовняне волокно – це волокно рослинного походження, що отримують з бавовника шляхом його обробки. Вирощують бавовник у багатьох куточках світу: Індіі, Єгипті, Китаї і навіть на Закавказзі. Славиться рослина завдяки своїм властивостям: одяг з неї «дихає» і невибагливий у догляді.

Як відомо, бавовна – найекологічніша тканина. Вона гіпоалергенна, приємна на дотик, комфортна до тіла, досить тепла, добре вбирає вологу, легко відбілюється та не електризується. За допомогою спеціальних переплетень отримують матеріали різної товщини, з ворсом або без нього. Іноді у бавовну додають штучні волокна. Наприклад, поліестер або лайкру.

У чому ж перевага бавовняних тканин?

Відмінна гігроскопічність. Бавовняна відмінно вбирає вологу. Саме тому її широко застосовують для пошиття літнього одягу, постільної білизни, рушників та дитячих речей.

Повітропроникність.Тканини з бавовни «дихають», завдяки чому одяг приємно носити за будь-якої погоди.

Міцність. Тканини з бавовни майже не деформуються, не втрачають вигляду після прання і сушки. Стійкість і міцність бавовняного волокна посилюють за допомогою штучних домішків.

Бавовняна тканина не розтягується, зберігає свої властивості навіть після багаторазового прання і прасування.

Завдяки властивості надавати виробу легкість, її використовують при пошитті спідньої білизни та постільних комплектів.

Бавовняні тканини прості в обробці. Вони не завдають клопоту у процесі крою і шиття, зрізи полотна не обсипаються.

Тканина приємна на дотик, сприймається доволі естетично.

Проте, бавовна має декілька недоліків: вироби з неї легко мнуться і дещо схильні до усадки, що може створювати певні незручності.  Але засмучуватись не варто, тому що виробники додають у тканину невеликий відсоток синтетичних волокон, щоб запобігти цим явищам.

Тканини приємні на дотик, викликають позитивні тактильні відчуття. Матеріал естетично виглядає. Якщо бавовняна тканина благородного відтінку і щільна, наряд з неї здатний виглядати дуже стильно і сучасно.

Перерахуємо і деякі недоліки цієї тканини.

Бавовна мнеться. Це привід для переживання багатьох жінок. Адже хочеться, щоб наряд протягом усього дня бездоганно виглядав, але з бавовною таке не проходить. 

Пропонуємо придбати якісні бавовняні речі у нашому магазині. Чому варто купувати одяг саме у нас? Тому що окрім відмінної якості за прийнятною ціною ви отримаєте стильне дизайнерське рішення, безпечні матеріали, а також зручність і надійність за будь-яких погодніх умов.

0