Про компанію ``V&S BELLA DONNA`` (Тільки ОПТ)

Українська швейно-виробнича компанія ``V & S BELLA DONNA`` заснована в 1995 році. Пошивний цех і склад готової продукції розташовується у м. Хмельницький. Наша спеціалізація - виробництво і продаж оптом жіночого одягу. Жіночий одяг оптом від виробника ``V & S BELLA DONNA`` в Хмельницькому - це одяг для прекрасної половини людства за вкрай низькими цінами.
Асортимент пропонованої нами продукції великий: сукні, брюки, спідниці, сарафани, блузки, туніки, в'язаний трикотаж та інше.
У нашому одязі Ви не тільки будете притягувати захоплені погляди на вулиці, в офісі і на світському вечорі, але й вкрай комфортно будете відчувати себе і в домашній обстановці. У колекції ``V & S BELLA DONNA`` величезна кількість моделей для жінок різного віку. Асортимент поповнюється щотижня. ``V & S BELLA DONNA`` входить в число кращих українських фабрик з пошиття жіночого одягу.

Процес виготовлення одягу ``V&S BELLA DONNA``

Для кращого розуміння процесу нашої роботи, ми спробуємо коротко пояснити Вам, як народжується одяг для жінок: Модель певного типу одягу створюється дизайнерами в нашій власній лабораторії
- Конструкторами розробляються лекала
- Готується контрольний зразок виробу
- Модель відправляється в масове виробництво
При розробці дизайну одягу, використовуються як класичні колірні схеми, так і сучасні поєднання. Всі моделі створюються з урахуванням поточних тенденцій світової моди.

Переваги роботи з ``V&S BELLA DONNA``

Снимок экрана 2019-04-07 в 16.23.53

ПОСТІЙНА НАЯВНІСТЬ ТОВАРУ

На складі завжди присутній товар в необхідній кількості для забезпечення безперебійних поставок.

Снимок экрана 2019-04-07 в 16.24.14

ОПТОВА ЦІНА

Відмінна оптова ціна від виробника. Без націнок і посередників.

Снимок экрана 2019-04-07 в 16.24.21

Розширений розмірний ряд від 38 по 58 (Батали)

Система знижок для постійних клієнтів (Бонуси постійним клієнтам)

Снимок экрана 2019-04-07 в 16.24.26

Чуйний менеджмент.

Індивідуальна підтримка з технічних і організаційних питань.

0