Новини

Що таке демісезонне пальто?

демисезонное пальто

У будь-який час пори року люди хочуть виглядати привабливо, і при цьому не страждати від спеки або холоду. Однак примхлива погода робить сюрпризи, навіть для завзятих модників. Вічне питання: «Що мені одягнути?», гостро постає під час жовтневих злив або раптових листопадних холодів.

Саме на такі сюрпризи клімату і розраховане жіноче демісезонне пальто – це одяг міжсезоння з усіма його перевагами і недоліками. Без нього важко собі уявити повноцінний вміст шафи. Адже це перехідна форма від літнього гардеробу верхнього одягу до зимового. Модельєри щороку експериментують з кроєм, фасоном, матеріалами, декором. Результатом виконаних робіт стають нові моделі, які відповідають актуальним трендам.

Демісезонне пальто 5

Зрозуміти чим відрізняється зимове пальто від демісезонного – просто, адже між ними не дуже велика різниця. Завдання цих виробів – зробити силует витонченим і жіночним. У моделей для зими є додаткова утеплююча вставка, яка знаходиться під підкладкою. Завдяки їй, їх можна носити до -10 C. Ще одна особливість зимових пальт – більш вільний крій. Це надає можливість створити актуальний багатошаровий типаж. Більшість цих виробів мають середню і максимальну довжину. Короткі моделі – перевага демісезонних аналогів. Пальто для осені та весни розраховані на температуру не нижче 0 C. Деякі можна одягати, тільки якщо стовпчик термометра піднявся вище +10 C. Вони легші і набагато красивіші.

Купити якісне пальто за привабливою ціною, можна на нашому сайті, яке підходить всім жінкам, незалежно від комплекції, зросту, професії і вікової категорії. Воно ідеально підходить для міжсезонних періодів. Натуральні тканини відмінно захищають від поривчастого вітру та прохолодного повітря. При бажанні ви зможете надіти його і в зимовий час поверх теплого одягу.

Відмінними рисами продукції є:

  • відсутність хутряного коміра;
  • зручні накладні кишені;
  • тонка віскозна підкладка, яка не електризується;

демисезонное пальто 6

Завдяки вільному крою, відмінний посадці по фігурі і середній довжині, ви зможете комбінувати модне жіноче демісезонне пальто з будь-яким іншим одягом:

  • вільними, звуженими і широкими брюками;
  • довгими і короткими спідницями;
  • вузькими і пишними сукнями.

демисезонное пальто 5

Особливий шик – носити його розстібнутим, з навмисною недбалістю. Створюйте нові образи, творіть та експериментуйте, перевтілюючись до невпізнання з нашим одягом!

0